Kurumsal

DR Oto Ekspertiz

Kurumsal Dr oto ekspertiz, oto ekspertiz alanında sektörün tüm ihtiyacını en iyi tam olarak karşılamaktadır. 9 yıldır sektörün içinde olan dr oto ekspertiz Profesyonel ve eğitimli işin uzmanı personeli Tamamen müşteri odaklı misyonu ile kusursuz ve kaliteli hizmet vermektedir. Tüm otomobil marka ve modellerini tek çatı altında güvenle ekspertiz yapılabildiği, En güncel teknolojiyi kullanan, Kurulduğu günden bugüne kadar binlerce otomobile garantili ekspertiz yapmış konusunda uzman personeli ile sürekli büyüyen ve sürekli kendini geliştiren personel eğitimlerine özen gösteren firmamız sektöre her zaman öncülük etmiştir. Bugün kurumsal anlamda oto ekspertiz alanının da internet sitelerini ve firmaları incelediğinizde bizim özenle çektiğimiz profesyonel görseller fotoğraflar veya yazdığımız metinler, makaleler oluşturduğumuz içerikler ve web sayfalarının birebir aynısını taklit eden birçok kurum ve kuruluşu göreceksiniz. Bizler bu sektörün yön verenleriz. Sektörün öncüsü olarak 9 yıldır oto ekspertiz alanında hizmet veren firmamız ilk şubesini Ümraniye oto sanayisine yakın bir konumda açmıştır. Sektöre ilk giriş yaptığımızda insanların sadece %0.1’lik kesimi tam olarak ne iş yaptığımızı biliyordu. Toplumu bilinçlendirerek oto ekspertizin önemini neden gerekli olduğunun farkına vardı. Bugün Ülkemizde Otomotiv sektöründen her türlü kusurlu aracını tam ve eksiksiz olarak tespit eden firmamız siz değerli müşterilerimizin hem canını hem de parasını koruyoruz. Her zaman kurumsal olmanın bilincinde olan ve bunun önemini ve sorumluluğunun farkındadır.

 • İlkelerimiz ve Önceliklerimiz

 • Müşteri Memnuniyeti Önceliği

 • Her Zaman Tarafsız ve Dürüst

 • Son Teknoloji Ekipman ve Güvenilirlik

 • İnsana ve Çevreye Saygı %100 Başarı

 • Kurumsal Dr Oto Ekspertiz
 • Kurumsal Dr Oto Ekspertiz
 • Kurumsal Dr Oto Ekspertiz
 • Kurumsal Dr Oto Ekspertiz

Misyonumuz:

Konusunda Uzman eğitimli usta ve teknisyenlerimizle, Tam donanımlı son teknoloji ekspertiz test cihazlarımız ve dinamik idari kadromuzla siz değerli müşterilerimizin ve sektörün beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Yapmış olduğumuz AR-GE Faaliyetleri ile sektörü geleceğe taşımak.

Vizyonumuz:

Tüm hizmetlerimizde Türkiye’nin en iyisi olmaya devam ederek her zaman öncü ve örnek alınan etik ve şeffaf bir kuruluş olmak. Üstün iş ahlakı ile güvenilir olmak ve dürüst çalışarak en önemli yatırımlarımızdan olan siz değerli müşterilerimize her zaman en iyisini sunarak yanınızda olmak.

Ekspertiz işlemini Nasıl Yapıyoruz?

Ekspertiz işlemini nasıl yapıyoruz. Her araç bizim için özeldir. Siz değerli müşterilerimizin almaya karar verip bize ekspertize getirdiği araçları Önce özenle inceliyoruz. Sizin ve satıcının görüşlerini alıyoruz. Sizi aracınızı ve çalışma alanımızı rahat görebileceğiniz bekleme alanımıza çay veya kahve ikramı yapıyoruz. Sonra Sırası ile Aracın genel kontrollerini ve muayenesini yapıyoruz. Sonra ana başlıklarımız olan;
Yanal Kayma Testini, Ön ve Arka Süspansiyon testini, Ön arka ve El Fren testini, Lastik Derinlik testini yapıp, Dyno motor performans testine geçiyoruz.

Burada aracı bilgisayar sistemimize bağlayarak Motor performans testini gerçekleştiriyoruz. Sonra Mekanik Arıza ve elektronik bir dizi testlere tabi tutuyoruz. Elektronik arıza testinden geçiyoruz. Alt kontrol testi ile aracınızın motor, fren, süspansiyon, yağ kaçakları gibi aracın altından müdahale edilecek tüm kısımları test ve kontrol ediyoruz. Tabi bu arada bu testlerden ve ölçümlerden edindiğimiz tüm sonuçları eksiksiz ve harfiyen sisteme giriş yapıp bilgisayar sisteminde daha önceden oluşturuluş teknik verilerle karşılaştırıyoruz. Boya Kaporta Testide tamamlandıktan sonra Usta ve teknisyenlerimiz sizi aracınızın başına davet edip oto ekspertiz Raporunuzu sözlü ve yazılı olarak dilerseniz de araç üzerindeki kusurları size detaylıca kısa öz ve net olarak anlatıyoruz. Bizler Otomobil alım satımı yapmıyoruz. Asla araçta olmayan bir kusur beyan edilmez ve asla mevcut kusurlar ve arıza gizlenmez! Bizde tam teşekkürlü full oto ekspertiz raporu düzenlenir.

Kısaca Ekspertiz

Web sayfamız üzerinden veya hemen arayıp size uygun şubemizden aynı güne size uygun saate randevünuzu ayarlayalım. Randevü almanız ekspertiz sırasında bekleyip bir an önce kavuşmayı hayal ettiğiniz aracınızın ve sizi bekletmez!

Eksper Şubemize almaya karar verdiğiniz aracınızı getirin. Oto ekspertiz işlemine hazırlayıp testlerimize başlayalım. Full oto ekspertiz yapıp aracınızı test edip detaylı raporlayalım.

Detaylı raporunuzu uzman ekibimiz ve teknisyenlerimiz oluşturduktan sonra size aracınız hakkında bulduğumuz kusurları, arıza ve hasar detaylarını herkezin anlayabileceği en sade dilde rapor üzerinde dilersenizde araç üzerinde gösterelim.

Araç hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra sizin sorularınızı dinliyor ve cevaplandırıyoruz. Aracı satın almaya karar verdiyseniz Oto Ekspertiz şubelerimize noterlerin uzaklıkları maksimum 5 dakika kadardır. Yeni aracınızın size ve sevdiklerinize hayırlı olması ve kazasız belasız yolculuklar geçirmenizi dileriz.

Prensiplerimiz

 • İşini tamamen titizlik yürüten uzman ve eğitimli personel kodrosu.
 • Kalite odaklı misyonu ile herzaman kusursuzluğu hedefler.
 • Bağımsız ve sadece kendine ait şubeleri ile tüm şubelerimizde aynı kalitede hizmet (Bayilik sistemi ile çalışmamaktadır.)
 • Son teknoloji test cihazları ile yenilikçi bakış açısı hatasız rapor.
 • Mutlu müşterileri ve personeli ile herzaman güler yüzlü !
 • Yılların Tecrübesi ile sektörün öncülerinden ve sektöre yön veren
 • Profesyonel hizmet anlayısı ile müşterilerine saygı ve Müşteri odaklı düşünme

Sorumluluk ve Değerlerimiz

Uzman
Bağımsız
Teknoloji
Dürüst
Başarı
Kalite
Müşteri

2.El Oto Ekspertiz hizmetinde “Güvenilir Tek Adres” Dr Oto Ekspertiz Merkezleri Dr ekspertiz

Bağımsız ve uzman %100 Bilgisayar raporlu! Full Ekspertiz Oto Eksper Dyno Testi Computest Ekspertiz Raporu!

0542 577 56 91

Randevü almak için Dr oto ekspertiz'in mobil telefon numarasını arayabilir veya mesaj atabilirsiniz.

Mobil ve şube telefon numaralarımızdan, Randevü al bölümümüzden veya mail hesabınız üzerinden bize mail göndererekte randenünuzu oluşturabilirsiniz. Şube bilgilerimiz için şubelerimiz sayfasını ziyaret ediniz.
0542 577 56 91

Kurumsal, Dr oto ekspertiz kurumsal, dr oto ekspertiz hakkımızda, dr oto ekspertiz kimdir, kurumsal oto ekspertiz firmaları, oto ekspertiz firmaları, hakkımızda, oto ekspertiz, Kurumsal oto test merkezi.