Dr. Kadiköy
Oto Ekspertiz

Dr. Kadiköy oto ekspertiz, ekspertiz konusunda ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır, profesyonel ekip ve müşteri odaklı misyonu ile kaliteli hizmet vermektedir. Dr oto ekspertiz olarak misyonumuz ekspertiz alanında ihtiyacı en iyi şekilde karşılayabilmek ve bu alanda farklı ihtiyaçlara farklı cevaplar verebilmektedir. Sürekli büyüyen firmamız size farklı olanaklar sunmaya devam ederek sektöründe birinci sıraya oturmayı hedeflemektedir.

0542 577 56 91
Ümraniye (merkez)
Whatsapp Konum

ŞUBE KONUMLARI – HARİTALAR

MALTEPE
KARTAL
PENDİK
TUZLA
SULTANBEYLİ
KURTKÖY
ÜSKÜDAR
KADİKÖY
BEYKOZ
ÇEKMEKÖY
ESENYURT
AVCILAR
BAHÇELİEVLER
SANCAKTEPE

2.El Oto Ekspertiz hizmetinde “Güvenilir Tek Adres” Dr Oto Ekspertiz Merkezleri

Bağımsız ve uzman %100 Bilgisayar raporlu! Full Ekspertiz Oto Eksper Dyno Testi Computest Oto Ekspertiz Raporu !

Dr oto ekspertiz

Doktor oto ekspertiz merkezi, Sektörün önde gelenlerinden olup 9 yıldır 10’a yakın şubesi ile hizmet vermektedir. Birçok firma ve kurum tarafından taklit edilen oto expertiz alanında kurumsallaşmış, Sürekli eğitim gören profesyonel ekibi ve tamamen müşteri odaklı görüşü ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Sürekli büyüyen ve yükselen otomobil sektörünün doktoru olmuştur. Otomobil alım satım veya tamiri yapmayan ve sadece en iyi bildiği işi ekspertizi yapıp raporlamaktadır. Tüm personellerine düzenli eğitimler verip şubelerini denetimlerden geçirmektedir.

0542 577 56 91
  • Uzman ve Eğitimli Personel

  • Her Zaman Tarafsız ve Bağımsız!

  • Yeni Teknoloji Ekspertiz Cihazları

  • %100 Bilgisayar Raporlu

  • Garantili

  • Müşteri Memnuniyeti Önceliği

  • Detaylı Raporlama ile Sıfır Risk

Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz 2. el araç alım ve satımında otomobillerin kullanıldığı süre içerisinde oluşmuş veya oluşabilecek sorunların doğru objektif ve tarafsız bir biçimde çeşitli test cihazları ile profesyonel eğitimli ekip bilgisiyle otomobil alan veya satan kişilere verilen danışmanlık hizmetine oto ekspertiz denir.

Ekspertiz

Başımsız kuruluşlar tarafından işin uzmanının yer aldığı keşif, inceleme, muayene ve test işlemini yapan kişiye veya kuruluşlara ekspertiz denir.

Başarı, Sertifika ve Patentlerimiz

Dr oto ekspertiz kurulduğu günden bugüne birçok firma ve kurumdan takdir ve destek görmüştür. Bugün birçok başarıya imza atmış firmamızın başarı belgelerimizi, sertifika ve patentlerini kurumsal bölümümüzden edinebilirsiniz.